Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
v.d. Velde. 21e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Paard in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Rosemeier. Winters landschap met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 24 cm. In goede staat.
Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...
J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. v.d. Pol. 1886 - 1956. Herder bij schaapskudde. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 59 cm. In goede staat.
J. Loecker. 19e Eeuw. Vrouw warmt zich op bij haard met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Pastoor met engel. Gerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 107 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1821. Damesportret. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 64 cm. In redelijke staat.
J.W. Schouten. 19e Eeuw. 18e Eeuws interieur met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Rivier de Tarn Fr. Etiket Keizersgracht etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 88 cm. In goede staat.
Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Houtsnede. Bloempot met cactus. Houtsnede op papier. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1880. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram GVV. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Stilleven met vijzel, brood, kaas en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
E. van der Ven. Roos met insecten. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 25 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.
Rembrandt van Rijn ets. Van 19e eeuwse etsplaat. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm. Ets op papier. In goede staat.
M. de Gallard. 1921 - 2007. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 73 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Willem Maris. 1844 - 1910. Landschap. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Anton Pieck. Nr. 21/250. 1895 - 1972. Kruideniers interieur met winters stadsgezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 30 cm. In goede staat.
Louis Soonius. 1923. 1883 - 1956. Stadsgezicht met koetsen en figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 58 x 46 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Ivan Zilberman. 21e Eeuw. Abstracte moderne compositie van kleuren. Olieverf op paneel. Met antieke lijst. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse ikoon met bladgoud. Maria met drie heiligen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 20 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws huis ikoon in houten kast met glas. Afmeting: 35 x 30,5 x 9 cm. In goede staat.
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.
Russische ikoon met zilver, 84 zolotniks, Ikoon van Christus, met houten portret in zilveren rizza, St Petersburg, 8,5x11cm. In goede staat
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Twee Amors met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 24 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.
H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Schuts. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vrouw met duif. Ongenummerde reproductie op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.
Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Geisha's. Gesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.
Twee maal Hollandse school, pendant. 19e Eeuw. Onduidelijk monogram. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote collectie van 113 stuks antieke botanische handingekleurde gravures. 18e - 19e Eeuw. Zéér interessant !! Verkleuringen en lichte vochtschades mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede st...
W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
J.T.H. Wagner. Duitse School. Circa 1930. Huis bij Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. Frederico de Wit. 1629 - 1706. Met Zuider zee. Gravure op papier. Afmeting: 47 - 57 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Bierpul met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.