Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Kings Napels porseleinen figurengroep. Kinderen bij schommel. B. Morli. Tweede helft 20e eeuw. Stukje vinger er af. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. In houten lijst. Onder andere: Mangaan en polychrome, divers. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met goud en florale decors. Afmeting: 6 x 21 cm ø en 11,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier maal Japans, 19e eeuw. Bestaande uit: Kutani kom, circa 1800. Schaal met monturen, gerestaureerd, gelijmd. En twee maal lakwerk kommen. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijke staat.
Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws terracotta sevies, Schiller & Gerbing 1873. Met chinoiserie decors. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil Majolica vaas met groene glazuur. Circa 1910. Majolica Saremeguemines. Chips. Afmeting: H 84,5 cm. In redelijke staat.
Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.