This website uses cookies

37. Juliveiling 2018

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2x Tabaksdozen 2033
2x Tabaksdozen
Starting price 150 EUR
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw 2034
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Starting price 325 EUR
2x Empire kandelaar 2035
2x Empire kandelaar
Starting price 600 EUR
Japans scheepsmodel, 'Nippon Maru' 2037
Japans scheepsmodel, 'Nippon Maru'
Starting price 60 EUR
Theestoof, 19e eeuw 2038
Theestoof, 19e eeuw
Starting price 80 EUR
Schrijfsecretaire (reismodel) 2040
Schrijfsecretaire (reismodel)
Starting price 80 EUR
Documentenkistje 2041
Documentenkistje
Starting price 100 EUR
Sold
Chinees gestoken scepter 2042
Chinees gestoken scepter

Result:

150 EUR

Droste Cacao blik 2043
Droste Cacao blik
Starting price 500 EUR
2x Chinese cloisonne vazen 2044
2x Chinese cloisonne vazen
Starting price 320 EUR
2x Chinese geëmailleerde siervazen 2045
2x Chinese geëmailleerde siervazen
Starting price 250 EUR
Koperen tabaksdoos, 18e/19e eeuw 2046
Koperen tabaksdoos, 18e/19e eeuw
Starting price 100 EUR
Chinese plated pronkbokaal 2047
Chinese plated pronkbokaal
Starting price 200 EUR
2x Benen voorwerpen, 20e eeuw 2049
2x Benen voorwerpen, 20e eeuw
Starting price 220 EUR
Dekseldoos met portret 2050
Dekseldoos met portret
Starting price 150 EUR
Engels scheepskompas 2051
Engels scheepskompas
Starting price 150 EUR
Sold
Glazen Jugendstil tafellamp, 1915 2052
Glazen Jugendstil tafellamp, 1915

Result:

50 EUR

Sold
Plated wijndecanter, 1880 2053
Plated wijndecanter, 1880

Result:

110 EUR

2x Engelse lampen 2054
2x Engelse lampen
Starting price 250 EUR
Messing sleutelkastje, 19e eeuw 2055
Messing sleutelkastje, 19e eeuw
Starting price 100 EUR
Antiek tafelstuk, 1900 2056
Antiek tafelstuk, 1900
Starting price 100 EUR
Bronzen sta-lamp 2057
Bronzen sta-lamp
Starting price 50 EUR
3x Art Deco koperwerk 2058
3x Art Deco koperwerk
Starting price 80 EUR
Tafelstuk met paarden 2059
Tafelstuk met paarden
Starting price 150 EUR