This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Jaarpendule + console
Result: 70 EUR

Kleine Duitse Schatz und Söhne Neuchatel jaarpendule met console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Wortelnoten Warmink tafelklok
Result: 70 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met messing. Zonder slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, ca. 1890
Result: 70 EUR

Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.

Franse pendule onder stolp
Result: 65 EUR

Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...

Franse regulateur met barometer
Result: 65 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Henry Deux regulateur met barometer en thermometer. Met volle zuilen en emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Result: 60 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Result: 60 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok
Result: 55 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Regulateursklokje, ca. 1890
Result: 55 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. F.M.S. uurwerk. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Noten tafelklokje, ca. 1890
Result: 55 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met messing beslag. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Schwarzwald klokkenmannetje
Result: 50 EUR

Duitse Schwarzwald klokkenman van gietijzer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1900
Result: 50 EUR

Antieke Friese staartklok met eikenhouten klokkast met spiegels en wekkerfunctie. Wijzerplaat bijgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Regulateursklokje, ca 1870
Result: 50 EUR

Antieke Duitse geeboniseerde Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Genummerd vierkant uurwerk. Mogelijk Lenzkirch. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Tafelklokje
Result: 50 EUR

Antieke notenhouten tafelklok met getoogde wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 19e eeuwse comtoise
Result: 50 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.

Franse wekker/bureauklok
Result: 45 EUR

Antieke Franse wekkerklok/bureauklok. Compositie metaal met muziekinstrumenten. Viool heeft breuk. Afmeting: 24 x 21 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse tafelklok, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa 1900. Halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 44 cm. In zeer goede staat.

Duitse Schwarzwald klok
Result: 45 EUR

Oude Duitse Schwarzwald klok. Schwarzwalder Uhrenverkäufer op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Result: 45 EUR

Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...

Amerikaanse regulateur
Result: 45 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten regulateur met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1910. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Vrijslinger, Jugendstil 1915
Result: 45 EUR

Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 93 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise
Result: 40 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang en halfuur-slag op bel. Circa 1820. Lepage aime a coney. Afmeting: 40 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Notenhouten regulateur
Result: 35 EUR

Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Gustav Becker vrijslinger, 1915
Result: 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.

Oude stoelklok
Result: 35 EUR

Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

3 Antieke klokken
Result: 30 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Antieke Franse marmeren pendule
Result: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...

Schwarzwalder klok
Result: 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bim Bam regulateur, 1920
Result: 30 EUR

Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok met muziek
Result: 30 EUR

Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Schilderijklok, 19e eeuw.
Result: 25 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Result: 20 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Result: 15 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Result: 10 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.