This website uses cookies

37. Juliveiling 2018

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren wolmandje 818
Zilveren wolmandje
Starting price 90 EUR
Sold
Lampenvoet Dresden 6663
Lampenvoet Dresden

Result:

80 EUR

Sold
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

Result:

375 EUR

2x Zilv. gelegenheids/mosterdlepel 822
2x Zilv. gelegenheids/mosterdlepel
Starting price 80 EUR
Klederdracht sieraden 835
Klederdracht sieraden
Starting price 35 EUR
Sold
Chinese Ming vaas 6680
Chinese Ming vaas

Result:

1.750 EUR

Gouden hanger met diamant 852
Gouden hanger met diamant
Starting price 120 EUR
2x Chinese kom, 18e eeuw 6697
2x Chinese kom, 18e eeuw
Starting price 250 EUR
2 Zilveren kandelaren 869
2 Zilveren kandelaren
Starting price 35 EUR
Gouden slavenarmband, briljant 886
Gouden slavenarmband, briljant
Starting price 1.000 EUR
Sold
3x Terracotta serviesgoed 6710
3x Terracotta serviesgoed

Result:

30 EUR

Sold
4x Imari kommen 6714
4x Imari kommen

Result:

50 EUR

Zilveren vergulde ring met granaat 903
Zilveren vergulde ring met granaat
Starting price 40 EUR
Sold
Sitzendorf inktstel (wit) 6727
Sitzendorf inktstel (wit)

Result:

35 EUR

Sold
Lot zilver, vaas, kalender en roomlepel 920
Lot zilver, vaas, kalender en roomlepel

Result:

45 EUR

Sold
Lot KPM serviesgoed 6744
Lot KPM serviesgoed

Result:

50 EUR

Witgouden ring diamant amethist 937
Witgouden ring diamant amethist
Starting price 150 EUR
Sold
2 Zilveren bordjes 954
2 Zilveren bordjes

Result:

55 EUR

Zilveren klemband 971
Zilveren klemband
Starting price 90 EUR