Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...
Drie maal antiek. Bestaande uit: El-maat, van mahoniehout. Kleine beddepan. En een parelmoer houder, octagonaal met gravering en zilver? Afmeting: 9,5 - 47 cm. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Sierlijke ring, 416/000, met zoetwaterparel, ø 5,5 mm, en 2 diamantjes. ca 1,8 gram ø 52 Nieuw
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x6,8mm, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt...
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met blauw materiaal belijmd. Stil uurwerk. Afmeting: 28 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Franse vergulde bronzen pendule in lyra vorm. Met kariatiden en faun op vergulde houten console. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 52 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke scheepsklok van messing, met plated wijzerplaat. Circa 1930. Functies niet getest. Afmeting: 6 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie plated Art Deco wekkers, gemerkt DEP. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met profielranden rondom en op het scharnierende deksel voorzien van biedermeier graveerwerk. 13x8x2,5cm. ca 113 gram MT.:onduidelijk, Schoonhoven jl.:...
Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Oude Franse mini comtoise klok met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Circa 1800. Kidd Whtiby. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Secondenwijzer mist, verder in goede staat. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat
Vergulde messing pendule met onyx basement. Tweede helft 20e eeuw. Italië. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Waaiermodel met 4 peervormig geslepen zirconia's en diverse zirconia's pavé gezet. Ringkop 27x32mm, ø55/56 ca 11,6 gram Nieuw
Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...
Antieke Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden schakelcollier, 585/000, met geelgouden en roodgouden olijfvormige schakels, 14x9mm, voorzien van karabijnhaak in de vorm van de schakels. Lengte 45 cm. ca 49 gram. In goede staat.
Zilveren theeservies, 925/000, 3 delig, Art Deco. Vierkant gecontourneerd model met theekan, melkkan en suikerbak versierd met een opgelegde strakke rand met blok en bloemdecor. MT.: Cooper Brothers ...