Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Broche met geschilderd porselein voorzien van onedel montuur. Voorstelling van een doedelzak spelende man en een vrouw met een geit. 7x5,5cm.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee bloedkoralen colliers met geelgouden sluitingen, 585/000. een collier met 3 rijen ronde kralen, 4 mm, bevestigd aan een sluiting met geschulpte rand in het midden bezet met een bloedkoraal in een...
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, 833/000, met rood koperen binnenbak, gecontourneerde rand met graveerwerk op een voet met aculadevormige rand. Geplaatst op een houten basement met houten bolpoten. MT.:C.J.Bru...
Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, olijfvormig, ca 8-17 mm. lengte 75 cm.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.