This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Starting price 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

Porseleinen broche in onedel montuur
Result: 40 EUR

Broche met geschilderd porselein voorzien van onedel montuur. Voorstelling van een doedelzak spelende man en een vrouw met een geit. 7x5,5cm.

2x Chinese figuren
Starting price 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Brotsky 1964, Stilleven
Starting price 50 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Result: 50 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier 2x
Starting price 200 EUR

Twee bloedkoralen colliers met geelgouden sluitingen, 585/000. een collier met 3 rijen ronde kralen, 4 mm, bevestigd aan een sluiting met geschulpte rand in het midden bezet met een bloedkoraal in een...

Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Voltaire, 1870
Starting price 70 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Starting price 100 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor, 1853
Starting price 160 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/000, met rood koperen binnenbak, gecontourneerde rand met graveerwerk op een voet met aculadevormige rand. Geplaatst op een houten basement met houten bolpoten. MT.:C.J.Bru...

Zilveren ring monogram
Starting price 25 EUR

Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Result: 150 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Starting price 50 EUR

B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hangkastje met snijwerk
Result: 60 EUR

Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.

J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen
Result: 60 EUR

J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Klapbuffet
Result: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Geslepen granaat collier
Starting price 60 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, olijfvormig, ca 8-17 mm. lengte 75 cm.

Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Starting price 55 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.

3-Delige tafelset met zilver
Starting price 120 EUR

Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...

4x Imari pijpvaasjes
Starting price 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

Terracotta, Torso van man
Starting price 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

Secretaire, ca. 1800
Starting price 140 EUR

Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Result: 65 EUR

Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.

Japans Imari figuur
Starting price 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.