Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met florale decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Onder andere: Rode bolvaas met bodemmerk. Blauwe knobbelvaas met bodemmerk. Celadon dekselpot. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Hollandse keramieken handbeschilderde borden. 19e Eeuws met adellijke figuren decors en spreuken, met gecontourneerde omranding. Drie goed, twee met chips, één gelijmd. Afmeting: ø 18,5 -...
Grote Delftse keramieken gemberpot, Porceleyne Fles. Met florale decors. Afmeting: 29 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bordjes met kippen, goud decor etc. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.