Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Eén grote Frans porseleinen handbeschilderde chocoladekom. Eén Duitse ovale schaal 'Zwiebelmuster', gemerkt 'R'. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.
Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.
Blauw-witte antieke Chinees porseleinen basement met draken en florale decor. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x. 13 x 9,8 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vierkante siervaas met tekst, figuren, olifanten en landschaps decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 x 16 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderde florale en goud decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,8 x 14 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Twee maal met oranje-goud, draken en paradijsvogel decors. Twee maal met oranje-goud, goudvissen decor. Afmeting: 5,5 x 7,5 cm ø...
Twee grote Chinees porseleinen hockers met figuren en florale decor. Deels opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 32 cm ø. In goede staat.
Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Delfts aardewerk. Onder andere 'Porseleyne Fles', schalen, borden etc.. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Fürstenberg porseleinen servies met chinoiserie florale decors en opgewerkte rozen. Circa: 1950. Bestaande uit: Theepot, zes kop+schotels, suikerpot, melkkan, twaalf petit four schaaltjes. Minimale ch...
Oud Duits 'Fürstenberg' porseleinen servies met goud decor. Circa: 1950. Bestaande uit: Theekan, melkkan, zes gebaksborden, suikerpot, zes kop+schotels, vaasje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 2...
Uitgebreid Duits porseleinen ontbijtservies met rose florale decors. Gemerkt 'A.W.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit: Drie thee/koffiekannen, twee melkkannen, suikerpot/melkkan, schaal, acht eierdoppen,...
Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed
Vier oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figuren (bergofficieren). Handbeschilderd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits 'Nymphenburg' handbeschilderd porseleinen theeservies. Circa: 1920. Bestaande uit: Theekan (deksel gelijmd), suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, zeven losse schotels. Minimale chip moge...
Vier oude Duitse 'Fürstenberg' figuren (bergmannen). Twee hamers afgebroken, twee goed. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Drie delig Duits 'Meissen' porseleinen kop en schotel set met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 cm ø. In goede staat.
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw, 28 cm, 1 chip, Cond.: Redelijk/Goed
Twee oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Meissen'. Sultan op tapijt. Arm gelijmd, voet weg, vingers eraf. Eén maal 'Nymphenburg'. Ruiter te paard. Jan Wellem. Circa: 1900. Afmeting: 18 ...
Oud 6-pas tegeltableau met bloemvaas voorstelling in eikenhouten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 24 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse dresden porseleinen figuren, Reservist Fehi. 20e Eeuw. handbeschilderd door A.H.Aarst. Een hand afgebroken verder goed. 16-21 cm. Cond.:Redelijk/ Goed
Grote antieke Duitse majolica tegel in eikenhouten omlijsting. 'Trompeter von Säckingen'. Lichte randschade. Afmeting: 51 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal Oosterse musikant, instrument beschadigd. Eén maal man met Barok kleding + hoed, chip. Eén man met koffiekan, kopje kapot. Vrouw met...
Uitgebreid Engels 'Royal Albert' servies met decor 'Lavender Rose' met florale decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: Zes presenteerschalen, koffiepot, theepot, comfoor, zestie...
Franse porseleinen dekselpot met figuren decor en messing montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...
Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen 'Queng Long' borden, floraal. Eén maal diepe schotel, goed. Eén maal floraal, chip + haarscheur. Eén maal bloemvaas, één chip. Eén maal groot landschap, goed....
Drie maal 18e eeuws 'Samson' porseleinen borden met vogels en bomen decor. Twee borden chips. Afmeting: 23,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met Familie Verte landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma vergulde figuren. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen bloempotten met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 40 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met florale decors, vogels en teksten. Gemerkt. Afmeting: circa 12 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese Yixing trekpotten met tekst en/of bloesem decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - ø 12 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met diepe omranding, oker-gele glazuur en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 31 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met keizerlijk geel, draak in wolken en florale deocor. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese natuursteen gestoken Geisha. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen figuren groepen (Duitsland). Circa: 1980. (beschadigingen). Afmeting: circa 21 x 29 x 15 cm. In matige staat.
Oude Herend porseleinen buste van 'Liszt'. Circa: 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Gemerkt 'M'. 19e Eeuw. Onder andere: Vrouw met bloem. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Duits porseleinen opengewerkte handbeschilderde manden met figuren, florale en goud decors. Twee maal 'K.P.M'. Eén keer 'Stadt Meissen'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede sta...
Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed
Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Italiaans, Napels porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Zwerver met drankfles'. Gesigneerd: J. Callé. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met hoge omranding en blauwe florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Frans 'Sevres' handbeschilderd wandbord met damesportret. Gemerkt, gesigneerd 'Elis'. 20 Eeuw. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd wandbord met goud decor. Gemerkt in wit 'B'. Afmeting: 21,5 x 22 cm. In goede staat.
Grote Duitse witte 'Dresden' porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 40 x 12 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafellamp 'Volkstedt', 20e eeuw. 'Vrouw met cello'. (beschadigd) Afmeting: 61 cm. In matige toestand.
Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal 19e eeuws trekpotje met tekst, vogel en florale decor (chips binnenrand deksel). Gemerkt. Afmeting: 9 x 16,5 x 11,5 cm ø. Eén maal drie-delige kop +...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Zeven antiek Chinees porseleinen schaaltjes met diverse decors. Onder andere: Figuren, fruit, kempvissen, boeddha. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Eerste helft 20e eeuw. Kleinere vaas gemerkt, met krijgers. Grotere vaas met florale en vlinders decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.