This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Majolica zuil
Result: 110 EUR

Oude majolica zuil/piedestal met florale decors en paars/groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 cm ø. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' lampenvoet.
Result: 110 EUR

Antiek Weense 'Goldscheider' keramieken lampenvoet. Circa 1930. Genummerd etc. Zuil van lamp gelijmd. Afmeting: 45 x 20 cm ø. In redelijk staat.

Lot Meissen serviesgoed
Result: 85 EUR

Tien delen oud/antiek Duits 'Meissen' Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Botervloot, bonbonschaal (chip), zes ontbijtborden, twee schalen. Afmeting: 21,5 x 35 cm. In redelijk/goede ...

Meissen kop+schotels+eierdopjes.
Result: 75 EUR

Oud/antiek Duits 'Meissen' Zwiebelmuster serviesgoed. Bestaande uit: Vier kop en schotels, drie losse schotels, vier eierdoppen. Eén chip aan chocoladekom. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat...

5 Dekselschalen (1x zonder deksel)
Starting price 50 EUR

Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...

5 Dekselschalen.
Starting price 50 EUR

Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt 'K.P.M.', andere onduidelijk, waarschijnlijk ook 'K.P.M.'. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede sta...

2 Chinese gemberpotten
Result: 40 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met tekens en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Result: 35 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen 'Familie Verte' vazen met florale en vlinder decor. Gemerkt. Eén chip kraag. Afmeting: 31,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bolvaas, blauw glazuur.
Result: 800 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'
Starting price 30 EUR

Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.

4x Stapeldoos
Result: 160 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Famlie Verte' porseleinen dekseldozen met figuren decor. Afmeting: 11 x 8,5 cm ø. In goede staat.

3 x Chinese schoteltjes.
Starting price 80 EUR

Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

6 x Chinees porselein.
Starting price 200 EUR

Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...

Chinese vaas, geel, 19e eeuw
Result: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Bord, 19e eeuw.
Result: 100 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' bord met berglandschap en goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw.
Result: 500 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...

6 x Gemberpot
Result: 70 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en figuren decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee potten. Afmeting: circa 13 cm. In goede staat.

6 x Gemberpot
Starting price 70 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie rose vaas.
Starting price 240 EUR

Grote voor-oorlogse Chinese Familie rose vaas met kinderen, Geisha's en vleermuizen decors. Gemerkt. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.

Porseleinen plaquette.

Grote oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met berglandschap decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Result: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.

6x Chinese kopjes + deksel
Result: 500 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.

2x Celadon kom met draak
Starting price 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon kommen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

4x Chinees porselein
Result: 90 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Drie maal 19e eeuw, dekselpotten met figuren + tekst decor. Gemerkt. Haarlijnen en of chips. Eén maal vaas, met bonte landschaps en paradijsvogel decors. Tweed...

8x Verdeelschaal
Result: 450 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decor, vogels en tekst. Gemerkt. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

8x Verdeelschaal
Result: 525 EUR

Acht antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Rose' verdeelschalen. Gemerkt, met tekst, bloesem en vogel decor + goudrand. Afmeting: 5 x 21 x 11 cm. + 5 x 18 x 11 cm. In goede staat.

8x Verdeelschaal
Result: 475 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decors, vogels en teksten. Afmeting: 18 -21 cm. In goede staat.

4x Verdeelschaal
Result: 190 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

1x Chinese dekselpot
Result: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met figuren optocht en vleermuizen decor + houtgestoken basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Chinese opiumpijp
Result: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen met messing monturen. 20e Eeuw. Eén maal met Foo honden decor. Eén maal met Geisha decor. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

2 Aardewerken potten (3 grepen)
Result: 230 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse bruin geglazuurde steengoed voorraadpotten met hengsels. Hengsels gerestaureerd. Afmeting: 36 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta beeld, 'Dame met kruik'.
Result: 80 EUR

Groot Duits terracotta geglazuurd figuur. 'Dame met kruik'. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd 'M.H.C.'. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

5 Delen Duits keramiek.
Starting price 100 EUR

Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...

Apothekerspotten, 6x.
Starting price 40 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Baardmankruik, 17e eeuw.
Result: 150 EUR

17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.

Duits serviesje.
Result: 110 EUR

Antiek Duits porseleinen serviesje. Circa 1900. Bestaande uit: Theecomfoor, drie-delig: melkkan, suikerpot en kom, zes kopjes, zes schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat...

2 Spelende honden,
Starting price 90 EUR

Antieke terracotta figuur, circa 1920. Twee spelende puppies. Bronskleurig glazuur. Afmeting: 16 x 18 x 9 cm. In goede staat.

3 Tsjechische figuren
Starting price 25 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

9 Delen Chinees jade.
Result: 180 EUR

Negen delen oud Chinees jade. 20e Eeuw. Drie maal armband. Twee maal ringen. Twee maal snijwerk tablets. Twee maal medaillons. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

7 Delen Chinees Jade.
Result: 180 EUR

Zeven delen oud Chinees jade. 20e Eeuw. Twee maal armband. Drie maal snijwerk figuur. Twee maal bewerkte tablets. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas.
Starting price 260 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Starting price 30 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

4 Grote Delftse schotels.
Result: 240 EUR

Vier grote oude/antieke Delftse aardewerken schotels 'Porseleyne Fles' met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

3 Delen Delft
Result: 80 EUR

Drie delen oud/antiek Delfts keramiek. Eén maal polychrome dekselpot 'Porseleyne Fles'. Eén maal 'Porseleyne Fles' gecontourneerde schaal met florale decors. Eén maal witte 'Porseleyne Fles' gelobde s...

3 Delen Porselyne Fles
Result: 100 EUR

Drie maal oud Delfts Porselyne Fles vazen met florale decors. Eén chip gelijmd. Circa 1930. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Wandplaquette, Porseleyne Fles
Result: 425 EUR

Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...

2 Grote Delftse borden
Result: 275 EUR

Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels met gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eén maal naar Frans Hals. Eén maal naar Rubens. Afmeting: 41,5 x 42,5 cm. In goede staat.

2 Delftse borden
Result: 130 EUR

Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels. 20e Eeuw. Eén maal floraal gelobte omranding. Eén maal bloemvazen in coulissen en gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 41,5 cm ø. ...

3 Delftse borden
Starting price 60 EUR

Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.

2 Antieke Delftse dekselvazen
Result: 500 EUR

Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.

Waterbak met tinnen kraan
Result: 20 EUR

Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.

3 Gekleurde schotels
Result: 60 EUR

Drie grote antieke polygromen keramieken schotels, 18e-19e eeuw, 1x Delfs gemerkt APK met chip, 1x Delfs gemerkt UE ca 1900 Goed en 1x 18e eeuwse Fayence, bloem deels gerestaureerd. Cond. Redelijk. ø ...

2x Delfts blauw vaasje.
Result: 45 EUR

Twee antieke Delfts blauwe keramieken vazen met florale en scheepvaart decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Plaquette van porselein.
Starting price 100 EUR

Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

Plaquette, 'vrouw'.
Starting price 120 EUR

Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 80 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.

3 Duitse theekannen
Result: 60 EUR

Drie grote antieke Duitse porseleinen theepotten. Circa 1900. Gemerkt. Eén tuit beschadigd + paar minimale chips. Afmeting 30 - 35 cm. In redelijke staat.

Terracotta dekseldoos.
Result: 80 EUR

Grote antieke terracotta dekseldoos met jachtvoorstelling. Onder andere versierd met hond, wapentas, geweer en wildzwijn op deksel. Dekseldoos heeft chips. Afmeting: 22 x 26 x 20 cm. In redelijke staa...

Divers serviesgoed
Starting price 80 EUR

Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...

Grote Sitzendorf figurengroep.
Starting price 100 EUR

Grote Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figurengroep. 'De drie gratiën'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Fürstenberg, Paard.
Starting price 80 EUR

Groot Duits 'Fürstenberg' porseleinen figuur. 'Steigerend paard'. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd + gelijmd. Afmeting: 25 x 25 x 13 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 80 EUR

Duitse porseleinen handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Vrouw bij tafel en stoel kijkt in haar nachtjapon'. Afmeting: 9,5 x 7 x 8,5 cm. In goede staat.

Porseleinen brood/siermand.
Starting price 60 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.

Meissen vaas.
Starting price 40 EUR

Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

3 KPM vazen
Starting price 150 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Starting price 100 EUR

Drie oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Starting price 60 EUR

Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen figuren groep. 'Man en vrouw met vogel en vogelkooi'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 15,5 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Dresden figuur
Starting price 60 EUR

Duitse handbeschilderde 'Dresden' porseleinen figuur. 'Man met fluit'. Onderste gedeelte fluit eraf. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 90 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handgemalt S.S.'. 'Dame met masker in haar hand'. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 80 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Chique dame'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 90 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handmalerei Sweta Scaramuze'. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 120 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Furstenberg figuur.
Result: 100 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handmalerei Sweta Baloardo'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Starting price 100 EUR

Groot Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handbeschilderd Sweta'. 'Harlekijn met kaarten'. Arm gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 100 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. Handgemerkt 'S.S'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 19 x 9 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 100 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Chique dame'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Sweta Ragonde'. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Starting price 60 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 100 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Starting price 60 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Result: 80 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handbemalt S.S'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

2 x Chinese vaas
Result: 1.300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...

6 x Gemberpot, (blauw).
Result: 50 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.

6 x Gemberpot (blauw)
Result: 50 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.

5 x Gemberpot, Kantonees.
Result: 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Onder andere: 'Familie Verte' en 'Kantonees'. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.

5 x Chinees blauwe potjes.
Result: 60 EUR

Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Grote blauwe Delftse Fayence sierschotel
Result: 100 EUR

Grote 18e eeuwse 'Delftse Fayence' sierschotel met chinoiserie decor en gecontourneerde omranding, één haarlijn. Afmeting: ø 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Set Chinese borden
Result: 40 EUR

Drie sets oude Chinees porseleinen borden met florale decors. Onder andere Kantonees. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 20 - 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten met deksel
Result: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens + florale decor. 19e - 20e Eeuw. Beide potten hebben chips. Afmeting: 23 x 17 cm ø. In redelijke staat.

9x Chinese vaas

Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Result: 40 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen Geisha met hond.
Starting price 110 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen beeld met goud decor. 'Geisha met hondje'. Circa: 1900. Afmeting: 29 cm. Craquelé. Verder in goede staat.

Oosters wit beeld
Starting price 110 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

3x Trekpotje + kom
Result: 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen trekpotjes 'Familie Verte' en één gemerkte Chinees porseleinen schaal. Afmeting: circa 14 x 12 x 9 cm. en 5 x 15,2 cm ø. In goede staat.

Blauwe opengewerkte vaas
Starting price 50 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.

Set Chinese vazen
Result: 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. Gemerkt en met tekst. 20e Eeuw. Fijn gedecoreerd met figuren decors. Afmeting: 30 x 12 cm ø. In goede staat.