Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw. 1x Handbeschilderd Sitzendorf pegasus, 3x handbeschilderde dresden figuren. Afmeting 20-25cm Cond.: Goed
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Grote Duitse handbeschilderde 'Dresden' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse majolica haan. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Groot antiek Weens keramieken 'Friedrich Goldscheider' figuur. 'Dame met roze jurk'. Titel: 'La tour'. 1895 - 1897. Hoofd + voet gelijmd, rok heeft chip en basement heeft bakfout. Afmeting: 47 cm. In...
Groote antiek Weens keramieken Friedricht Goldscheider figuur met glanzende glazuur. Titel 'Labor', 1895 - 1897. Basis heeft chip, twee vingers beschadigd en haarscheuren in buste. Afmeting: 48 cm. I...