Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten schrijfbureau met snijwerk. Circa 1930. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 76 x 148 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee antiek houtgestoken eiken Duitse 'Worpsweder' armleunstoelen met biezen zitting. Circa 1900. Afmeting: 129 x 60 x 78 cm. In goede staat.
Teakhouten vitrinekastje met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 80 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten Barok tafeltje met 19e eeuws blad. Afmeting: 80 x 71 x 87 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten houtgestoken bijzettafel op drie-spant poot. Afmeting: 74 x 51 x 57 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Duitse Barok wandvitrinekast met getorste halve zuilen en kapitellen. 18e Eeuw. Afmeting: 118 x 172 x 43 cm. In goede staat.