Twee antieke Chinees porseleinen celadon vazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 -16 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese groen geglazuurde porseleinen vaas met hanenkoppen als grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vaasjes. Circa: 1900 en later. Eén dekselvaas met draken decor. Gemerkt. Circa: 1900. Deksel beschadigd, chip deksel. Twee vaasjes met florale decor. 20e Eeuw. Goed. Afme...
Twee antieke Chinese geëmailleerde beschilderde bloempotten met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese celadon porseleinen bewerkte gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...
Zes stuks 18e eeuws Chinees Imari porseleinen schotels met florale decors, capucijner. Afmeting: 9,2 cm ø. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraag-siervaas met florale, goud en pauw decor. Eerste helft 20e eeuw. Kraag gerestaureerd. Afmeting: 63 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese siervazen met krijgers decor. Gemerkt op bodem. Bij één vaas bovenrand bovenop beschadigd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...