Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Frans 'Sevres' handbeschilderd wandbord met damesportret. Gemerkt, gesigneerd 'Elis'. 20 Eeuw. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd wandbord met goud decor. Gemerkt in wit 'B'. Afmeting: 21,5 x 22 cm. In goede staat.
Grote Duitse witte 'Dresden' porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 40 x 12 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafellamp 'Volkstedt', 20e eeuw. 'Vrouw met cello'. (beschadigd) Afmeting: 61 cm. In matige toestand.
Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Eerste helft 20e eeuw. Kleinere vaas gemerkt, met krijgers. Grotere vaas met florale en vlinders decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.