Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.
Art Nouveau dienblad met theepot. Dienblad is van aardewerk omrand met een tinnen rand, staand op pootjes ca. 1920. 45x35cm. Cond.: G. Theepotje is van J.N. Daalderop Tiel, 15x20x11cm.
2 Bronzen lijstjes met emaille 20e eeuw. Op 1 lijstje zijn paradijsvogels met emaille ingelegd en de andere is ingelegd met bloemen. 10x8cm. Cond.: G
Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.
19e Eeuws gewichten set in houten kistje. Was 14 delig, is nog 12 delig, koperen gewichten, 25x8x11cm.
2 Oude geelkoperen hulzen als aandenken aan de zware slag bij Delden. Hulzen hebben de tekst; "Canada-Delden Holland 4 April 1945". De hulzen zijn gedateerd 1943-1944 54x33x13cm. Cond.: G
Roodkoperen appelketel 19e eeuw. Knop is van porselein 38x30x26cm. Cond.: G
Doofpot 19e eeuw gemaakt van roodkoper en het deksel is van geelkoper 37xø27cm. Cond.: G