Gezwart houten rooktafeltje met toebehoren. 2 Messing afneembare bladen met daarbovenop een asbak en schaaltje op voet. Alles compleet geëtst, 57xø45cm. Cond.: R
Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R
Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G
Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G
Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U
Oude armleunstoel van beukenhout met rode bekleding en koperen spijkers, 50-er jaren, 89x67x56cm. Cond.: U
Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U
Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G
Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G
Notengefineerd Engelse commode, 20e eeuw, Chippendale stijl, 72x86x42cm. Cond.: U
Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U