Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.
Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) 'Landschap met boerenhuisje en rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat
H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afmeting. 28x40 cm. In goede staat
P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80 x 80 cm. In goede staat.
Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.
Jan Wessels, 1945 Hengelo. Vossen bij nacht in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.
Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.