Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode, kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (gesi...
Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode en kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (ge...
Twee grote antieke Chinese of Japanse ivoren figuren op houten basement. Circa 1900. Oude vrouw met karpers, oude man met wandelstok. Mooie kwaliteit. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Voorzien ...
Zeer grote antieke bewerkte Afrikaanse ivoren olifant-tand met figuren decors. Circa 1910. Afmeting (hoogste kant) 167 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Groot Renaissance deurslot met originele poortwachtersleutel. 17e Eeuw. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede werkende staat
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...
Antiek Chinees mammoet ivoren figuur. Wijsheer met mantel. Circa 1900. Onder gemerkt. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bewerkte ivoren slagtanden met palmen en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 55-56 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Mooie, vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met originele messing binnenbak (empire). Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke bewerkte ivoren slagtand met florale en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Oude/antieke ivoren sculptuur. Eerste helft 20e eeuw. Indische olifant met figuren, fijn gestoken. Afmeting: H.13 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Twee antieke bronzen kaarskandelaren met apen, circa 1870. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Mooie goede onderhouden 'Fender' gitaar. Model Newporter, (Nr. 90406352), met standaard. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Grote antieke kopergeslagen Art Deco hanglamp. Circa: 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.
Oude bewerkte ivoren slagtand met zeven op een volgende Afrikaanse olifanten. Circa 1930-1950. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Antieke grote ivoren hoorn (blaasinstrument). Circa 1920. Afmeting circa 70 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke Multifoor Dragon pistool (voorlader), ca. 1820. Materiaal: mahonie, ijzer, messing. Afmeting L.. 40 cm. In zeer goede staat.
Grote oude/antieke Afrikaanse ivoren bewerkte seinhoorn. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Oude design hanglamp, door 'Verner Panton Moon Design'. Wit kunststof met chrome (lichte oxidatie). Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese ivoren figuren op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal geisha. En één maal man met sprokkelhout en bijl. Afmeting: 15,5 - 18 cm. In goede staatVoorzien van origin...
Twee oude/antieke bewerkte ivoren tanden op houten basement. Eén maal Aziatisch met Indische olifanten decor en één maal van klein naar groot opvolgende ivoren figuren, olifanten op houten schotel cir...
Negentiende eeuwse ingelegde houten kwispedoor met parelmoerinleg en Chinese tekst( paar delen inleg missen) Afmeting 10,5x18øcm. In redelijk/ goede staat
Drie oude Chinese benen snuifflesjes. Eerste helft 20e eeuw en later. Met apen-, draken- en figuren decor. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Grote oude marmeren lampenvoet met verguld brons, met dolfijnen. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H.46 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Neo -Gotische smeedijzeren kandelaar. Circa 1920. Afmeting: H.170 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke kerkelijke kazuifels met banden en een zijden kleed. (kleed heeft gat). Afmeting circa: 120 - 200 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...
Oude bronzen verdeeldoos, met negen afsluitbare houders (Oosters), 20e eeuw. Doos is voorzien van pauwen- en haan decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...
Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afmeting. 35x15x15. In zeer goede staat
Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afmeting. 110x90x45 cm. In goede staat.
Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afmeting. 32x23 cm. ø. In goede staat.
Grote tinnen kraantjeskan met gravering op deksel, floraal en Maria Clijssen 1639. 17e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Plated servies, 4 delig, met zilveren lepeltjes. Gero servies bestaande uit een theekan, suikerpot, melkkan en een lepelvaasje met 12 zilveren theelepeltjes met waaiervormige steel. Het servies is ver...
Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afmeting. 15x27x17 cm. In goede staat
Zeldzame geëmailleerde Chinese schaal met draak in wolken decor en buitenom florale decors (craquelé). 19e Eeuw. Afmeting: 29,4 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil opengewerkte messing fotolijsten. Man met mandoline en florale decors. Afmeting: 33 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Zeer grote messing Jugendstil kaarskandelaar met bloemen, elf lichts. Circa 1910. Afmeting: H.104 cm. In goede staat.
Negen oude Afrikaanse speren, 20e eeuw. Afmeting circa 160 - 170 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afmeting. H 76 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Oude/antieke Chinese ivoren dekseldoos met erotische voorstelling. Daarin met rondom Chinese schrift en landschapvoorstelling. Fijn geëtst, mooie kwaliteit. Afmeting: 3,9 x 3,5 cm. ø. In goede staat. ...
Oud Afrikaans ivoren slabestek met figuren. Circa 1940. Afmeting circa 26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Buitengewone grote antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir en dubbele brander. Voorzien van Griekse figuren en putti met guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H. 66 cm. In zeer goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afmeting. 103 cm. In goede originele staat.
Franse boulle klok-console met schildpad. (aan rechter zijkant boven mist gedeelte boulle). 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke officierssabel. Lederen heft opnieuw bekleed. Niet gemerkt. Afmeting: L.105 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...
Drie delen antiek tin. 18e-19e Eeuw. Twee grote hengselketels en, een kraantjeskan. Afmeting: 16 - 41 cm. In goede staat.
Chinese bronzen jardinere met zinken binnenbak, Foohonden en olifantenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afmeting. 4-26 cm. In goede staat
Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke papieren globe door DR. Neuse. Nederlandse bewerking R.E. Kaltofen Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H.48 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie tien-lichts messing zakkroonluchter met kristalglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 60 cm ø. In goede staat.
Gietijzeren bloementafel (historisme), 19e eeuw. In renaissance stijl met cherubijnkoppen (gemerkt). Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen wandkandelaar met meisjes figuur. Twee-lichts, in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 40 x 31 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.
Groot lot antiquarische archiefstukken etc. Bad Bentheim, Tecklenburg, 19e-20e eeuw. Afmeting circa 40 x 13 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Groot lot Duitse antiquarische boeken, schriftstukken, bijbel, aandelen etc.. Waaronder, die grossen Weltgeschichte Eckstein, Appelschnut, Staadmann Leipzig, Spiel und Arbeit, Otto Maier, Werkstattbuc...
Diverse lederen etui's, één afgezet met gouden sluiting, rand en aplique versierd met graveerwerk, twee met zilveren randen, slot en apliquen versierd met graveerwerk. Afmetingen: 13-15cm.
Antieke gietijzeren Jugendstil potkachel. Circa. 1910. Gemerkt 'Sonnenstrahl'. Afmeting:H. 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Louis Seize glazen houder met vergulde messing monturen. Afmeting: 7 x 7 x 5 cm. In goede staat.
IJzeren kauwgombal automaat uit de 50-er jaren. Met hamerslag beschildering (5 cent inworp). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oud ivoren tandstuk bewerkt met mammoet voorstelling. Circa 1930-1950. Afmeting: 8,5 - 13 x 5 cm. In goede staat.
Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel. Kluis is in oude bierverf. Lijst beschadigd. Afmeting. 78x51x40 cm. In redelijke staat
Lot authentieke Afrikaanse boogpijlen. 20e Eeuw. Afmeting: 129 cm. In goede staat.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Tien tasjes, waaronder 2 met zilveren beugel, diverse kralen tasjes en 2 tasjes in Art Deco stijl.
Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...