Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...
Groot Renaissance deurslot met originele poortwachtersleutel. 17e Eeuw. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede werkende staat
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Vroeg 19e eeuws Franse bronzen empire vaaspendule met versieringen en zwanenhalsen. (goud deels overgeschilderd). Circa 1800. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting...
Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca 11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatie...
Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...
Twee grote antiek Chinees porseleinen dekselvazen met teksten en Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Met emaille beschilderingen. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Rochemont, met ronde kast met opliggende rand, ø22 mm, goudkleurige wijzerplaat met Romeinse cijfers, voorzien van een schakelband met klapsluiting, breedte 12 m...
Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...
Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting . 80x82x51 cm. In zeer goede staat.
Unieke Hollands zilveren tuimelkan, 833/000, met zilveren houder voorzien van brander, met parelranden versierd , Art Deco, MT.: van Kempen, Voorschoten, jl.:. F: 1915 In goede staat
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde Louis Seize vaas-pendule. Circa: 1800. 'Lepaute a Paris'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met touwtjesslinger. Donkerbruin gebruineerd. (één ornament moet nieuw v...
Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.
Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...
Buitengewoon mooie antieke wortelnoten Lenzkirch console klok met rijkelijk brons beslagen. Circa 1890. Geheel in goede originele staat. Lenzkirch AUG Nr.: 970975. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.