Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet, ca. 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afm. 235x168x61 cm. Cond.: G.
Prachtige, 18e-eeuw, Hollandse wortelnoten vitrine opzet porseleinkast met verguld bronzen beslag staand op klauwpoten, ca. 1760. Met mooie patina. Afm. 190x43x220 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, barokstijl. Vroeg 19e eeuw. Afm. 222x160x45 cm. In zeer goede originele staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empiré spiegel met console en bronzen beslag, volle zuilen en bandintarsia. Afm. 244x93x44 cm. In zeer goede staat.
Deense noten met wortelnoten barok commode. 18e eeuw .Twee lades met sloten en sleutel. Originele rugwand. (lichte fineerschades). Afm. 81x124x71 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffonierre, ca. 1870. Met zes lades en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 160x100x45 cm. Cond.: G.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Beschilderde vurenhouten hoekkast in Amelander-stijl. 18e-19e Eeuw (slot later). Afm. 93x50x31 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Negentiende eeuwse 4 deurs eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, Met lades. ranken en leeuwenkoppen. In goede staat 200x157x67cm
Antiek Hollandse Louis Seize twee-deurs vitrine opzetkast (notenhout op vurenhout), ca, 1800. Afm. 188x90x24 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Victoriaanse schrijftafel met rood schrijfleer en messing wielen (één lade). Ca. 1880. Afm. 81x135x74 cm. In goede staat.
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw. Naar antiek voorbeeld,. In goede staat 218x190x54cm.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Teakhouten koloniale scheepskist op wielen met origineel slot en messing beslag. Afm. 66x110x50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Prachtige eikenhouten Louis Seize commode, ca. 1800. Met volle zuilen, messing vergulde capitellen en origineel verguld beslag. Afm. 96x50x95 cm. In zeer goede staat. (één messing bolletje mist + slot...
Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Indonesische houtgestoken kampferkist. Rondom gestoken met figuren in landschappen decors en draken. Afm. 60x101x51. In goede staat.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Prachtige Louis Seize stijl twee-zits bank, exclusief stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 93x160x80 cm. In goede staat.
Twee antieke Aziatische bijzettafels met olifantenkoppen (voor vazen). Ca. 1920-1930. Afm. ca. 76x48 cm. ø en 74x40 cm. ø. In goede originele staat.
Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.
Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met gebogen onderkast, één deurs. 19e eeuw. Lichte schades, lichte wormbeval. Afm. 209x140x40 cm. Cond.: R/G.
Grote oude/Engelse lederhouten zitbank met mahoniehouten poten op koperen wieltjes. Afm. 45x65x120 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Antieke Queen-Anne stijl wortelnoten theetafel met lade . Ca. 1900. Afm. 73x52x83 cm. In goede staat.
Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm
Set van twaalf vooroorlogse Thonet-stijl stoelen met nieuwe vlechtwerkzittingen (Bugholz), waarbij twee armleunstoelen. Afm. 114x43x50 cm. en 112x45x55 cm.
Mahoniehouten Engels bankje met intarsia en ivoor ingelegd,19e eeuw. Afm. 90x108x57 cm. In goede staat.
Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.
Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.
Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, Fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G
Teakhouten hoekvitrine kast met facetgeslepen glas en twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 186x110x80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Engelse bijzettafel met lade. 19e Eeuw. Afm. 75x85x44 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten hangoortafels. Kwaliteits stijl meubels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27( 57)x65x82 cm. ø. In goede staat.
Antiek Chinees iepenhouten altaarkastje met deurtjes en lade, ca. 1900. Afm. 82x51x31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G
Bruin lederen oorfauteuil in barokstijl, 20e eeuw, in goede staat 106x90x83cm.
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Antieke teakhouten koloniale commode met twee deuren en nep lades. Engelse stijl met Queen Anne poten. Ca. 1920. Afm. 96x110x47 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten één-deurs spiegeldeurkast, ca. 1900. Afm. 200x117x70 cm. In goede staat.
Zuid Duits eiken tabernakel kastje voor heilig beeld. 18e eeuw, met originele polychromie. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten neogotische bijzettafel met uitschuifblad. 20e eeuw. Afm. 70x34x33. In goede staat.
Eikenhouten gestoken kinderstoel met lederen bekleding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 74x42x40 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad, tollen ,kraalrand en prachtige vierspant poot. Ca. 1870. Afm.: 55x102x128 cm. Cond.: G.
Eikenhouten sidetable met verlengbaar blad en lades en etage. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 80x160x46 cm. (+ 2x 40cm.) In goede staat.
Vier antieke notenhouten stoelen ca. 1900 met vlechtwerk. Zittingen zijn goed. Afm. 92x50x45cm. Cond. R/G.
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 -delig . In goede staat. 188x115x55cm.
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G