This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Twee Spiegels
Starting price 60 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G

mahonietafel omstreeks 1900
Starting price 50 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

Ronde tafel op zuilen
Starting price 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. In redelijke staat 75x94cm.

Naaitafel
Starting price 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Starting price 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.

3 notenhouten stoelen
Starting price 45 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.

2 Hollandse krakeling-stoelen
Result: 75 EUR

Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, In goede staat 95x46x50cm.

Biedermeier stoelen, horrix
Starting price 100 EUR

Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G

Mahonie panelenkast
Starting price 125 EUR

Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, In zeer goede staat 95x105x40cm.

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Starting price 60 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R

4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen
Starting price 60 EUR

Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R

Jachtspiegel met kroon
Result: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Starting price 30 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x 47(72cm). Cond:G

Antieke spiegel
Starting price 40 EUR

Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G

Empire mahoniehouten bank
Starting price 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R

Frans stoeltje
Starting price 30 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R

Bureaustoel met lederen zitting
Result: 90 EUR

Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.

Jachtkastje met getorste zuilen
Result: 265 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.