This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Kavel divers etnografica
Starting price 100 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Thee kistje
Starting price 220 EUR

Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.

Cello op standaard
Starting price 750 EUR

Mooie gave cello met strijkstok en standaard in tas. Tweede helft 20e eeuw. Afm.130 cm. In goede staat.

Ijzeren geldkist
Result: 500 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G

Empire vaas, brons
Result: 550 EUR

Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.

Gems (1x)
Starting price 100 EUR

Opgezette gemsbok. Afm. 60 cm. In goede staat.

Impala
Starting price 200 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse impala. Afm. 100 cm. In goede staat.

Eland
Starting price 500 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse eland. Geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 150 cm. In goede staat.

Engelse zuil
Result: 125 EUR

Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.

Kompas (groot)
Starting price 220 EUR

Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afm. 14x31 cm. ø. In goede staat.

Aida Express 1250 Record 250
Starting price 450 EUR

Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afm. 35x15x15. In zeer goede staat

Gietijzeren kachel
Starting price 250 EUR

Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afm. 110x90x45 cm. In goede staat.

Keldertje met 6 goud decor versierde karaffen.
Starting price 300 EUR

Mahoniehouten likeurkelder met zes stopkaraffen, compleet met slot en sleutel. 19e Eeuw. (één stop, stukje eraf). Afm. 21x27x18 cm. Verder in goede staat.

Lamp, zakkroonluchter
Starting price 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afm. 90x40 cm ø. Cond.: G.

Lampje met putti
Starting price 100 EUR

Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afm. 53 cm. In goede staat.

2 Dekselpotten, cloisonné met schildpad
Starting price 400 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné dekseldozen met draak en schildpad op deksel. Ca. 1900. Afm. 12x20x11 cm. In goede staat.

Barometer
Starting price 300 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afm. 126 cm. In goede staat.

Kandelaar met putti
Result: 125 EUR

Lampenvoet/kandelaar met twee putti's. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afm. 57 cm. In goede staat.

Kandelaar, brons.
Result: 115 EUR

Grote bronzen twee-lichts kaarskandelaar met engel. Afm. 52 cm. In goede staat.

Lans dolk (Italiaans)
Starting price 1.200 EUR

Antieke gotische dolk. Anno 1471 en kruis en letter A. (Heft handvat gereconstrueerd). Bodemvondst (oxydatie).Afm. 54 cm. In goede staat.

Cartier Parfum 'Panthere'
Result: 130 EUR

Eén maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. Cartier, Panthere, (50 ml.) Afm. 18 cm. Cond.: G.

Majolica zuil
Result: 225 EUR

Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.

Franse empire barometer
Starting price 1.150 EUR

Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 18e eeuw. (Originele vergulding). Afm. 95 cm. In goede staat.

2 Coupes
Result: 300 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.