This website uses cookies

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Lepel, zilver.
Starting price 20 EUR

Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.

Suikerschep, zilver.
Starting price 20 EUR

Armband, barnsteen
Starting price 20 EUR

Lot met horloges
Starting price 20 EUR

4 Paar zilveren oorhangers
Starting price 20 EUR

Lot Glas
Starting price 15 EUR

Glazen vaas
Starting price 15 EUR

Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R

Pronkbeker
Starting price 15 EUR