Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.
Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met floraal en gouddecor, in goede staat 24-31øcm.
Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken sierschotel, gelijmd, de bijl gemerkt. 31ø Cond:R
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Groot 19e eeuws Imari porseleinen presenteerschaal met tuindecor en gouddecor. 36x28cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees Imari dekselvazen met floraal en gouddecor, foohonden op deksel. Cond:G 27x14øcm.
Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G
Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Antieke Dresden porseleinen potpourie dekselvaas, omstreeks 1900 met floraal decor en opgewerkte bloemen, 1 arm gelijmd, beschadigingen aan de bloemen chip deksel. 31,5cm. Cond:R
Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G
Vijf delen 18e eeuws delfts Polychrome Fayens, 3 maal gelijke borden met havendecor (randglazuurschade), 1 maal bord met chinoiserie decor(Goed), 1 maal zoutnap met vogeldecor(randschade) 7,5-23cm. Co...
Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G