This website uses cookies

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
Halssieraad, Afrika 2504
Halssieraad, Afrika

Result:

50 EUR

Sold
Diverse camera's 2505
Diverse camera's

Result:

20 EUR

Sold
2 Bustes 2506
2 Bustes

Result:

30 EUR

Sold
5 Sabels 2507
5 Sabels

Result:

75 EUR

Sold
Diverse schaven 2508
Diverse schaven

Result:

60 EUR

Sold
2x Mahoniekist met divers bestek 2509
2x Mahoniekist met divers bestek

Result:

40 EUR

Sold
Spiesbok gewei 2510
Spiesbok gewei

Result:

80 EUR

Parfum Van Cleef & Arpels 2511
Parfum Van Cleef & Arpels
Starting price 15 EUR
Sold
Wortelnoten ingelegde kist 2512
Wortelnoten ingelegde kist

Result:

45 EUR

Barometer, 80-er jaren 2513
Barometer, 80-er jaren
Starting price 20 EUR
Sold
Console met kindergezicht 2514
Console met kindergezicht

Result:

25 EUR

Sold
Kavel koperwerk 2515
Kavel koperwerk

Result:

25 EUR

Kruisbeeld, bisquit porselein 2516
Kruisbeeld, bisquit porselein
Starting price 20 EUR
Sold
Weegschaal met gewichten 2517
Weegschaal met gewichten

Result:

25 EUR

Majolica petroleumlamp 2518
Majolica petroleumlamp
Starting price 75 EUR
3 Delen tin 2519
3 Delen tin
Starting price 30 EUR
Sold
Telefoon 2520
Telefoon

Result:

20 EUR

18e Eeuws kruisbeeld 2521
18e Eeuws kruisbeeld
Starting price 225 EUR
3x bronzen lijst met schilderijen 2522
3x bronzen lijst met schilderijen
Starting price 80 EUR
Sold
Antieke porseleinen lamp 2523
Antieke porseleinen lamp

Result:

160 EUR

Antieke porseleinen tafellamp 2524
Antieke porseleinen tafellamp
Starting price 60 EUR
Boekje zilver verguld 2525
Boekje zilver verguld
Starting price 325 EUR
Chinese bronzen wierookbrander 2526
Chinese bronzen wierookbrander
Starting price 100 EUR
Empire petroleumlamp 2527
Empire petroleumlamp
Starting price 175 EUR