This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Halssieraad, Afrika
Result: 50 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

Diverse camera's
Result: 20 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

2 Bustes
Result: 30 EUR

Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G

5 Sabels
Result: 75 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

Diverse schaven
Result: 60 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

2x Mahoniekist met divers bestek
Result: 40 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

Spiesbok gewei
Result: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Parfum Van Cleef & Arpels
Starting price 15 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Wortelnoten ingelegde kist
Result: 45 EUR

Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G

Barometer, 80-er jaren
Starting price 20 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Console met kindergezicht
Result: 25 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Result: 25 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Kruisbeeld, bisquit porselein
Starting price 20 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G

Weegschaal met gewichten
Result: 25 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Majolica petroleumlamp
Starting price 75 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

3 Delen tin
Starting price 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Telefoon
Result: 20 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

18e Eeuws kruisbeeld
Starting price 225 EUR

Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G

3x bronzen lijst met schilderijen
Starting price 80 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

Antieke porseleinen lamp
Result: 160 EUR

Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G

Antieke porseleinen tafellamp
Starting price 60 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Boekje zilver verguld
Starting price 325 EUR

Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...

Chinese bronzen wierookbrander
Starting price 100 EUR

Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G

Empire petroleumlamp
Starting price 175 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G