Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 haarspelden, een broche met de nachtwacht, een filigrain bloem en een knopje met pareltjes. 800/000 en 835/000. Totaal ca 40 gr.
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.