This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Afrikaanse mijnwerker
Starting price 40 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.

Groot Haïtiaans beeld
Starting price 60 EUR

Zeer groot houtgestoken Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G

Bronzen buste
Starting price 300 EUR

Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G

Bronzen beeldje, man met pijp
Starting price 60 EUR

Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Starting price 100 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G

Bronzen beeld, Quang Ying
Result: 190 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm

Bronzen beeld, vrouw met boek
Starting price 40 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

Bronzen beeld ijsbeer
Starting price 300 EUR

Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G

Beeld
Starting price 100 EUR

Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.

Bronzen paard
Starting price 100 EUR

Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.

2 Bronzen eenden, Adrie de Waard
Result: 50 EUR

Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.

Terracotta buste van dame met mandoline
Result: 50 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R

Buste, Jezus, Beroude
Result: 90 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Figuur, S. Bernardini
Starting price 50 EUR

Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G