G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G
Ritter of Rüter onduidelijk, Duitse school omstreeks 1930, buste naakte dame, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G
Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G
Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, bomschuiten en vissersvolk an het strand, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G
A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G
Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
A.Rieper, (august 1865-1940) Duitse school. Handwerkende vrouw in Duits interieur. Olieverf op linnen. 40x50cm Cond.: G
Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G
C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G
Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, man aan het eten met bedelende hond, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 19x14cm. Cond:G