Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.
Grote uitzoekpartij poststukken Duitsland, begint met EO filatelie - Brustschilder en Germania - vervolgens Weimar, Deutsches Reich en Deutsche Post. Enkele honderden poststukken waaronder Feldpost en...
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilhelmina 1902-1944
Diverse postzegelalbums waaronder: 1 stockboek gebruikt en postfris Nederland vanaf No. 1 met hoge waarden en series (30-er + 50-er jaren), tevens 14 stockboeken diversen wíaaronder: vellen postfris 9...
Doosje met diverse munten waaronder: 1x Rijksdaalder Nederland 1625, 1x Zilveren dukaat Nederland 1735 en ca. 120x 5 cent 1976 uit Suriname.
Twaalf oude bronzen verzilverde penningen van Israel, Jeruzalem, 20e eeuw in cassette Cond:G 30x24x2cm
Kavel met diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (50 jaar bevrijding 1943-1993), 1x 50G 1993 (verdrag van Maastricht), 1x 50G 1987(50 jaar Juliana en Bernhard), 1x 50G 1998, 1x 10G 1975, 8x 10G (...
Kavel diverse postzegels en munten waaronder: 1 map met afgestempelde complete vellen Rusland, diverse mappen Duitse poststukken, stockboek Nederland (postfris) 70-er jaren, enkele Chinese munten en m...
Vier DAVO albums: 1x aardig gevulde verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt, 2x album FDC's en vooroorlogse poststukken en 1x album postfrisse velletjes
Twee beginnersverzamelingen Nederland in 4 DAVO albums en diverse jaarpakketten in eurowaarden
Collectie vooroorlogse ansichtkaarten in album o.a. USA, Holland, Lincoln, oorlog, eerste wolkenkrabbers, scheepvaart USA, Parijs etc. 35x34x4cm Cond;G
Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.
Verzameling postzegels Duitse Rijk en Duitse Post, postfris en gebruikt. Bevat vele blokken en vellen met velranden (leuke uitzoekpartij)
Verzameling België (beginnersverzameling) in 4 Davo albums (3x Davo Crystal) en 5 stockboeken diversen.
Oud postzegel verzamelalbum, Imporia met diverse zegels, Holland, en Wereld, bestempeld 29x24x3cm Cond:R
Kavel met diverse munten waaronder; 2x Zilveren 10G (Nederland herrijst 1945 - 1970), 1x 10 euro 2002 (huwelijk Maxima-Alexander), 4 munten van 2,5G (Unie van Utrecht), 1x 2,5G 1980, 4x 1G (diverse j...
Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koning Willem IIO anno 1849, met punt. Kwaliteit: ZF