Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat
Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.
Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond:G
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.
Negentiende eeuwse grenenhouten Engelse staand horloge met 8 daags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, met seconden en datum aanduiding, in zeer goede staat 230cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met latoenkoperen feuille en vouwslinger, 40x31x17cm. Cond:G
Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.
Antieke duitse eikenhouten pendule 1920, 8 daags uurwerk met halfuurslag met verzilverde messing wijzerplaat, in goede staat 34cm. Cond:G
Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, met wekker, omstreeks 1860, 22x15x10cm. Cond:G
Grote antieke Duitse Schwarzwald wandklok, deels gerestaureerd omstreeks 1850, 40x30x14cm Cond:R/G
Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
Empire stijl moorenklokje, tabaksrokende moor met lange tabakspijk, eind 20e eeuw in goede staat 22cm.
Antieke Duitse Lenzkirch pendule van brons, historisme omstreeks 1880, uurwerk nr 723622 Aug, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 48cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen pendule, met 8 daags uurwerk halfuurslag en veerslinger, omstreeks 1860, herdersjongen mist staf, verder in goede staat 42x44x16cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Drie oude messing miniatuur pendules, 2e helft 20e eeuw, firma Schmid, 8 daags zonder slag, in goede staat 21-22cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G
Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat
Antieke Franse zwart marmeren pendule, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, omstreeks 1880, in goede staat 31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten pendule met florale intarsia, verzilverde wijzerplaat, omstreeks 1840 , met 8 daags uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger 22cm. Cond:G
Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R