This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden ring met princes 958
Gouden ring met princes
No reserve price
Drie medailles/munten 2729
Drie medailles/munten
Starting price 10 EUR
Lot diverse sieraden 899
Lot diverse sieraden
Starting price 15 EUR
Aquarel, 18e eeuw 1473
Aquarel, 18e eeuw
Starting price 15 EUR
3 Messing bewerkte schotels 2168
3 Messing bewerkte schotels
Starting price 15 EUR
Salontafel wortelnoten 4234
Salontafel wortelnoten
Starting price 15 EUR
Porseleinen beeld, slager 6172
Porseleinen beeld, slager
Starting price 15 EUR
Twee borden grensovergang 6354
Twee borden grensovergang
Starting price 15 EUR
Twee koralenkettingen 609
Twee koralenkettingen
Starting price 20 EUR
Zilveren lepel 667
Zilveren lepel
Starting price 20 EUR
2 Zilver vergulde vleesvorkjes 695
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Starting price 20 EUR
2 Zilveren hangers met parel 702
2 Zilveren hangers met parel
Starting price 20 EUR
Zilveren mosterdpothouder 723
Zilveren mosterdpothouder
Starting price 20 EUR
Zilveren vorkje 790
Zilveren vorkje
Starting price 20 EUR
Modern parelcollier 909
Modern parelcollier
Starting price 20 EUR
Driedelige ring 910
Driedelige ring
Starting price 20 EUR
2 Parelcolliers 938
2 Parelcolliers
Starting price 20 EUR
Ets duits 1270
Ets duits
Starting price 20 EUR
Tekening, paarden 1452
Tekening, paarden
Starting price 20 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Starting price 20 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1466
Schilderij, Sören Vibery
Starting price 20 EUR
3 Schilderijen met pierrots 1467
3 Schilderijen met pierrots
Starting price 20 EUR
Kunstwerk, extended systems 1490
Kunstwerk, extended systems
Starting price 20 EUR
Helen Nieuwendijk, Golfer '92 1491
Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Starting price 20 EUR