Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø