This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

2 Wandkandelaars met figuren
Starting price 400 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Chinese kom met lotusbloemen
Starting price 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

Aardewerk klokkenstel
Starting price 60 EUR

Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat

klokje met porselein
Starting price 100 EUR

Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.

Fries kantoortje
Starting price 300 EUR

Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat

10 Bolcollier magneetsluitingen
Starting price 40 EUR

Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm

Zirkonia ketting 925/000
Starting price 30 EUR

Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.

Gestoken juwelen kistje
Starting price 120 EUR

Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.

Zilveren kandelaar
Starting price 25 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat

Mahonie kist
Result: 90 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.

Inktstel met zilver
Starting price 125 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

Fries stoelklokje
Starting price 70 EUR

Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.

Bajonet en pistool
Starting price 50 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

Friese staartklok
Result: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.

Klokje in mahonie kast
Starting price 120 EUR

Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.

5 Delen kristal
Starting price 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Multicolor oorstekers
Starting price 70 EUR

Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw

2 Glazen bolvazen
Result: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Result: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

Lot barnsteen sieraden
Result: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.

Kristallen Tazza met zilveren voet
Starting price 125 EUR

Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...

Chinese hoornen cup
Starting price 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Result: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

Oorknoppen Witgoud met briljant
Result: 50 EUR

Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.