Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.