Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.