Antieke terracotta Pierrot omstreeks 1900 gesigneerd G Varenbergh 1873-1927 nr 1543, 54cm, Cond;G
Antieke terracotta figuur, dame met rok omstreeks 1900, gesigneerd Nelson nr 1104(chip voet en rok) 54cm Cond:R/G
Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Bronzen kat op marmeren voet 21e eeuw naar Botero, in goede staat 12x29x10cm.
Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G
Vier antieke figuren sport,20e eeuw met marmeren sokkel, voetballer, keeper man met discus en bowling 17-32cm. Cond:G
Chinese bronzen hoogwaardigheidsbekleder 19e/20e eeuw 32cm. in goede staat
Bronzen figuur, gesigneerd A.Rodin, 21e eeuw variatie op de denker, op marmeren sokkel 25cm. In goede conditie.
Oude bronsgegoten Boedha, 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond:G
Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G
Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G
Oude bronzen figuur op marmeren sokkel, jongen met bandoneon omstreeks 1930, ongesigneerd en donker gepatineerd 21cm. Cond:G
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G