Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G