This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
Schilderij bootje 1072
Schilderij bootje

Result:

310 EUR

Sold
Landkaart Stavoren, Blaeu 1113
Landkaart Stavoren, Blaeu

Result:

300 EUR

Sold
Jan Toorop, vrouwen in fabriek 1122
Jan Toorop, vrouwen in fabriek

Result:

300 EUR

Sold
Stilleven met bloem 1201
Stilleven met bloem

Result:

300 EUR

Sold
Schilderij, Pit van Loo 1090
Schilderij, Pit van Loo

Result:

275 EUR

Sold
Suze Robertson, badende vrouwen 1039
Suze Robertson, badende vrouwen

Result:

270 EUR

Sold
Schilderij, stadsgezicht 1091
Schilderij, stadsgezicht

Result:

260 EUR

Sold
Pendant, 19e eeuw 1033
Pendant, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Schilderij, Pit van Loo 1089
Schilderij, Pit van Loo

Result:

250 EUR

Sold
Schilderij, monogram L.A. 1853 1145
Schilderij, monogram L.A. 1853

Result:

250 EUR

Sold
H. Daniëls, strandgezicht 1202
H. Daniëls, strandgezicht

Result:

250 EUR

Sold
Ongesigneerd schilderij, ca. 1800 1082
Ongesigneerd schilderij, ca. 1800

Result:

225 EUR

Sold
Schilderij modern 1308
Schilderij modern

Result:

220 EUR

Sold
Schilderij, koeien in landschap 1315
Schilderij, koeien in landschap

Result:

220 EUR

Sold
Geo Poggenbeek 1016
Geo Poggenbeek

Result:

200 EUR

Sold
Ludwig Munthe 1060
Ludwig Munthe

Result:

200 EUR

Sold
Antiek ikoon, St. Nicolas 1139
Antiek ikoon, St. Nicolas

Result:

200 EUR

Sold
Schilderij, bloemstilleven 1146
Schilderij, bloemstilleven

Result:

200 EUR

Sold
Schilderij, W. Oppenoorth 1096
Schilderij, W. Oppenoorth

Result:

180 EUR

Sold
Lithografie, Ton Schulten 1156
Lithografie, Ton Schulten

Result:

180 EUR

Sold
Schilderij Winter  Han Bruinenberg 1365
Schilderij Winter Han Bruinenberg

Result:

180 EUR

Sold
Landkaart België 1117
Landkaart België

Result:

175 EUR

Sold
Schilderij, 3 kippen 1159
Schilderij, 3 kippen

Result:

175 EUR

Sold
Schilderij, Leon Senf 1021
Schilderij, Leon Senf

Result:

170 EUR