Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Stavoren, door Joan Blaeu 1599-1673, handingekleurd, Stavoren D.D. Consolibus ET Senatoribus Urbis Stavriae, gravure op papier, redelijk goed 51,5x53cm
Monogram B.J stilleven naar 17e eeuws voorbeeld olieverf op paneel 65x54 Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, spin op wand, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, drie gezichten op wandplank, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G
Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G
Willem Oppenoorth Amsterdam 1857-1905 Utrecht, landschap bij boerenhuis en bruggetje, olieverf op linnen 38x28cm Cond:G
Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Han Bruinenberg 1950-2015 2e helft 20e eeuw, landschap naar Corot, olieverf op linnen 91x63cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 handingekleurd, Foederatae Belgicae, gravure Tabula ets op papier 55x46cm Cond:R/G
Leon Senf Delft 1860-1940 Alkmaar, landschap met boerderij, olieverf op linnen 29x42cm Cond;G