Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot, met donkerblauw landschapsdecor met bloemen 19,5x17,5ø cm in goede originele staat.
Grote oude majolica wandplaquette, in Wiener werkstatt stijl, ongemerkt 20e eeuw 6x37ø Cond:G
Twee sntieke Alt Wien porseleinen borden met gouddecor en gelithograveerde figurenvoorstelling omstreeks 1930, in goede staat 27ø Cond;G
Drie kleine antieke Imari porseleinen pijpvaasjes met floraal decor(19e eeuw) in goede staat 9-11cm
Drie delig Japans antiek Satsuma kasstel, omstreeks 1900 met krijgers en foohonden decor, in goede originele staat 26x32cm
Lot divers oud antiek Chinees porselein, theebus, kopjes, schotels, miniatuurvazen, hoofdzakelijk 18e/19e eeuws Cond:M 3-11cm
Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G
Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G
Grote 19e eeuwse keramieken Japanse schaal(gemerkt) met blauw floraal decor en bruine bewerkte buitenranden 11-30ø Cond;G
Grote 19e eeuwse Engelse keramieken presenteerschaal gemerkt I.mprov'd canton China met floraal en goud decor Cond:G 4x43x32cm
Vier delen 19e eeuws keramiek, goudsteen schenkkan, allertons kom, petrus regout kastkom, grote kom 7-19cm Cond:G