This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
Vier gesigneerde parfum flacons 5569
Vier gesigneerde parfum flacons

Result:

50 EUR

Sold
Lot 8 parfum flacons 5579
Lot 8 parfum flacons

Result:

50 EUR

Sold
10 glazen parfum flacons 5590
10 glazen parfum flacons

Result:

50 EUR

Sold
10 kristallen karaffen/ flacons 5592
10 kristallen karaffen/ flacons

Result:

50 EUR

Sold
Limonadekan + Cocktailshaker 5600
Limonadekan + Cocktailshaker

Result:

50 EUR

Sold
2 Kunstglazen pijpvaasjes 5557
2 Kunstglazen pijpvaasjes

Result:

45 EUR

Sold
2x Copier leerdam en 1x VSL 5518
2x Copier leerdam en 1x VSL

Result:

40 EUR

Sold
Diverse kristallen glazen 5532
Diverse kristallen glazen

Result:

40 EUR

Sold
5 Delen glaswerk 5538
5 Delen glaswerk

Result:

40 EUR

Sold
5 Delen glas/kristal 5541
5 Delen glas/kristal

Result:

40 EUR

Sold
Kristallen wijnkoeler 5543
Kristallen wijnkoeler

Result:

40 EUR

Sold
3 Delen paars glaswerk 5545
3 Delen paars glaswerk

Result:

40 EUR

Sold
Divers kristal w.o. 11 glazen, fruitschaal en schoteltjes 5552
Divers kristal w.o. 11 glazen, fruitschaal en schoteltjes

Result:

40 EUR

Sold
Glas-in-lood 5556
Glas-in-lood

Result:

40 EUR

Sold
Zes glazen parfum flacons 5572
Zes glazen parfum flacons

Result:

40 EUR

Sold
Inktpot met zilveren dop 5588
Inktpot met zilveren dop

Result:

40 EUR

Sold
6 Vazen kunstglas 5523
6 Vazen kunstglas

Result:

35 EUR

Sold
3 Delen kristal 5529
3 Delen kristal

Result:

35 EUR

Sold
8 glazen parfum flacons 5585
8 glazen parfum flacons

Result:

35 EUR

Sold
Divers oud/antiek gekleurd glas 5528
Divers oud/antiek gekleurd glas

Result:

30 EUR

Sold
Kristallen Murano flesje 5550
Kristallen Murano flesje

Result:

30 EUR

Sold
Geelglazen flacon + vaas 5562
Geelglazen flacon + vaas

Result:

30 EUR

Sold
4 Delen kristal, 19e eeuw 5591
4 Delen kristal, 19e eeuw

Result:

30 EUR

Sold
Kristallen vaas, zilv. rand 5594
Kristallen vaas, zilv. rand

Result:

30 EUR