Grote kunstenaars glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw in goede staat ongesigneerd 34x45x16cm Cond:G
Twee glazen parfum flesjes beide gesigneerd Lalique France, 1 flesje in de vorm van twee bloemen 9x9x2,5cm Cond:G
Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm
Grote kunstenaars glazen vaas 21e eeuw met mille flori techniek, ongesigneerd 44cm in goede staat.
Twee oude antieke glazen parfum flacons, brandend hart met bloemen, en een Egyptische beschildering omstreeks 1930, beide in goede staat 15-19cm
Moderne kunstenaars glazen vaas met kattengezicht opgewerkt, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd. 31x23x10cm
Zeer groot 19e eeuws gegraveerd glas met floraal decor en tekst Victoriane in goede staat
Oude lalique France kristallen schaal met vogeldecor rond de stam 20e eeuw in goede staat 8,5x14 Cond:G
Twee grote antieke kristallen deksel coupes facetgeslepen, beide dekseltoppen beschadigd omstreeks 1900 33x12ø Cond:R
Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm
Twee grote groenglazen kandelaren 1e helft 20e eeuw theresienthal Duitsland in goede staat 29cm
Acht delen oud kristal,2 kleine flacons, 2vazen, 3schenkkannen en een ovalen schaal 11-18cm Cond:R/G
Zes oude kristallen karaffen 19e 20e eeuw (stop uiteinde chips af) 28-35cm Cond:G
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Drie kristallen flacons met slijpsel 1e helft 20e eeuw, minimale chips mogelijk, Cond:G 14-17cm
Twee oude Venetiaanse glazen tafellampen omstreeks 1950 in aqua kleur, in goede staat 24-25cm Cond:G
Lot van 40 kristallen glazen met slingerstam, vier maten, gelijke stijl 7-11cm
Tien diverse kristallen flacons met diverse slijpsels kleuren en maten 12-18cm 20e eeuw Cond:G
Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen maten en afbeeldingen meeste flesje Frans 20e eeuw
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G
Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm
Acht diverse kunst glazen of kristallen flacons oa Murano 20e eeuws diverse maten en kleuren Cond:G 8 tm 17cm
Tien diverse kristallen/glazen parfum flacons 20e eeuw Cond:G 12-17cm
Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G
Grote oude kristallen limonadekan met plated geep en deksel 20e eeuw in goede staat 31cm + oude WMF cocktailshaker omstreeks 1940 20cm
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Drie delen oud glaswerk, Copier Leerdam vaas, Copier Leerdam kaarskandelaar, schaal Val Saint Lambert 8,5-28cm Cond:R/G
Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G
Vijf delen oud persglas 20e eeuw, grote vaas met mat glazen geruit decor door Val Saint Lambert vaas Luxor, twee geribte vazen(ongemerkt) , een schaaltje Val Saint Lambert met mat glazen geribbelde v...
Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...
Grote facetgeslepen kristallen wijnkoeler 201 eeuw in goede staat 23x19ø Cond:G
Drie delen oud paars glaswerk, 20e eeuw, ongemerkt, grote bolvaas en coupes 6-30cm
Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G
Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G
Zes diverse glazen parfum flesjes, geel van kleur en verschillende vormen 20e eeuw 12-21cm
Kristallen inktpot met zilveren sluiting 800/000 chips kristal onderrand 10x14x11 Cond:R
Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G
Drie delen antiek kristal, geslepen, dekselschaal, karaf, schenkkan, in goede staat 19-29cm
Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G
Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm
Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Amandelgeslepen glazen parfumfles en dekseldoos omstreeks 1930 geel glas, 11-16cm Cond:G
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G