Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm
Fraaie kristallen odeurflacon met gouden, 585/000, montuur. Eivormige liggende flacon met gouden montuur en kraag voorzien van o.a. een meander bewerking. Voorzien van binnenstop. 2x4,5x7,5 cm. Cond.:...
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm
Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Ring met ronde rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 6.5 mm, met daaromheen 8 briljanten. ø kop 11 mm. ca 4.7 gr. ...
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G
Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, bomschuiten en figuren op strand olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Grote antieke ivoren Chinees figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese oude wijsgeer met staf en accessoires, in goede staat 29cm (zonder Sokkel) cond:G
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...
Oude dubbele Perzische kamelenzak met moci, fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.
Bijzondere hanger Art Deco met diamant, parel en rode steen bevestigd aan een WG 750/000 collier. Grote langwerpige hanger met peervormig gefacetteerde roodroze steen, 14x27 mm. Aan de bovenzijde van ...
Antieke 835/000 zilveren brandewijnkom met fraai drijfwerk van mascarons en florale motieven voorzien van platte opengewerkte oren, onbekende merken.252gr
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Gouden creolen, 750/000, met 14 briljanten sierlijk in het goud gezet met een brede rand. totaal ca 0.51 ct. TW/SI. 14x4 mm ca 3,7 gr.
Fraai klein odeurflacon met zilver verguld montuur bezet met granaatjes. Klein met facetjes geslepen kristallen flacon gevat in een zilver verguld montuur, bezet met granaten. De dop en de kraag zijn ...