This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
Franse pendule met negeroïde man 3594
Franse pendule met negeroïde man

Result:

675 EUR

Sold
Groot beeld, strijdwagen 5002
Groot beeld, strijdwagen

Result:

675 EUR

Sold
Vaaspendule 3503
Vaaspendule

Result:

650 EUR

Sold
Klok met stolp 3515
Klok met stolp

Result:

650 EUR

Sold
Chinees 18e eeuw warmhoudbord 6022
Chinees 18e eeuw warmhoudbord

Result:

650 EUR

Sold
Chinees schenkkannetje, Lange Lijs 6038
Chinees schenkkannetje, Lange Lijs

Result:

650 EUR

Sold
Chinese theebus, zilveren dop 6045
Chinese theebus, zilveren dop

Result:

650 EUR

Sold
Gouden naaiset in cassette 4
Gouden naaiset in cassette

Result:

620 EUR

Sold
Schilderij Volkmann 1015
Schilderij Volkmann

Result:

600 EUR

Sold
Chinese cup, gesneden uit hoorn op voet 2073
Chinese cup, gesneden uit hoorn op voet

Result:

600 EUR

Sold
Vuurvergulde pendule 3539
Vuurvergulde pendule

Result:

600 EUR

Sold
Herman Heyenbrock 1017
Herman Heyenbrock

Result:

580 EUR

Sold
Zilveren theeketel + roomkan 869
Zilveren theeketel + roomkan

Result:

550 EUR

Sold
Lenzkirch tafelklok 3517
Lenzkirch tafelklok

Result:

550 EUR

Sold
7 stoelen , Amsterdamse School 4056
7 stoelen , Amsterdamse School

Result:

550 EUR

Sold
Vitrine 4142
Vitrine

Result:

550 EUR

Sold
Twee Kang Xy knobbelvazen 6000
Twee Kang Xy knobbelvazen

Result:

525 EUR

Sold
2 Zilveren kandelaars 65
2 Zilveren kandelaars

Result:

500 EUR

Sold
Schilderij, Ferenz Gögös 1002
Schilderij, Ferenz Gögös

Result:

500 EUR

Sold
Pendant van R. Jelgershuis 1027
Pendant van R. Jelgershuis

Result:

500 EUR

Sold
Balletdanseres, Russisch 1104
Balletdanseres, Russisch

Result:

500 EUR

Sold
Kroonluchter Historisme 2008
Kroonluchter Historisme

Result:

500 EUR

Sold
Miniatuur schedel, been 2305
Miniatuur schedel, been

Result:

500 EUR

Sold
Vitrine toonbank 4031
Vitrine toonbank

Result:

500 EUR