This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Appelketels
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels ø18 en ø27 Cond;R/G

Rond gestoffeerd voetenbankje
Result: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Engelse sidetable
Result: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

2 Grote imari borden
Result: 160 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

18e eeuws Delfts bord
Result: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

Schilderij, C. Landin
Result: 50 EUR

C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G

Zwarte etagere tafel
Starting price 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Antiek servies
Result: 60 EUR

Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G

Barometer
Starting price 35 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Barometer
Result: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1880
Result: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

Ivoren Corpus aan kruis
Result: 225 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm

4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G

4 Delen porselein
Starting price 10 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

Tondeldoos + lederen beurs
Result: 60 EUR

Bakeliet tondeldoos met GG 585/000 en lederen beurs met zilver, 835/000. Tondeldoos met parelbewerking voorzien van GG schild met gravure BRG, 4x7x1,5 cm. en een lederen beurs met zilveren beugel en k...

Schilderij, Hanns Herzing
Starting price 175 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

2 Satsuma vaasjes + houten beeld
Starting price 50 EUR

Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G

Zilveren kurkentrekker, Cupido
Starting price 160 EUR

Zilveren krukkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. Cond.: G

Gouden broche met parels
Starting price 350 EUR

Fraaie broche, GG 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.

Spiegel met geëtst glas
Starting price 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Result: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

Bureautje in de Engelse stijl
Result: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

Schilderij C.Koppenol
Starting price 250 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Kurt Bartel
Result: 100 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G