This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Grote pers
Result: 110 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368

2 Perzische tapijten
Result: 20 EUR

Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.

Kaart Zutphen
Result: 45 EUR

Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G

Ivoren snuifdoosje hoofden
Starting price 60 EUR

Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm

Koperen waterreservoir + wasbak
Starting price 50 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

2 Appelketels
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels ø18 en ø27 Cond;R/G

Schilderij, C. Landin
Result: 50 EUR

C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G

Bijzettafel met kerfsnede
Starting price 25 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1880
Result: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

4 Eikenhouten stoelen
Result: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G

Engels spiegelbuffet
Result: 90 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

Koffiemolen, miniatuur
Result: 45 EUR

Zilveren koffiemolen, miniatuur, 835/000, met losse koffielade. ca. 30 gr. 3x3x4cm. Cond.: G

Schilderij, Hanns Herzing
Starting price 175 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

Armband met koraal en turkoois
Result: 80 EUR

Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïek van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgevoerd. ø 62x54 mm.

4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G

4 Delen porselein
Starting price 10 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

2 Satsuma vaasjes + houten beeld
Starting price 50 EUR

Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G

Schilderij C.Koppenol
Starting price 250 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Kurt Bartel
Result: 100 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

Zilveren lange lepel
Starting price 40 EUR

Zilveren bowllepel, Hollands 835/000. Bowllepel met lange steel, druppelvormige bak en Rococo steel. MT.: J. Venema, Groningen jl.: P 1950 Grootte 28x7 cm ca. 53 gr. Cond.: G

Jan te Wierik
Starting price 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G

Barometer
Starting price 35 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Barometer
Result: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

Ivoren Corpus aan kruis
Result: 225 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm