Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G
Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Zilveren koffiemolen, miniatuur, 835/000, met losse koffielade. ca. 30 gr. 3x3x4cm. Cond.: G
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïek van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgevoerd. ø 62x54 mm.
Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Zilveren bowllepel, Hollands 835/000. Bowllepel met lange steel, druppelvormige bak en Rococo steel. MT.: J. Venema, Groningen jl.: P 1950 Grootte 28x7 cm ca. 53 gr. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm