Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G
Twaalf zilveren kardinaals taartvorkjes, 835/000, met getorste parelrand met kroon. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten. 1961-heden. L.11cm., ca. 160gr. Als nieuw.
Zestien delen antiek tin 18e/19e eeuws o.a. brandewijnkom, borden, blaker, lepels, dekselpot, klepkan Cond:R/G
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Antieke Hollandse potkachel merk sun, omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat
Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G
Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G
Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G
Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G
Antieke houtgestoken barometer met fruitranken decor omstreeks 1900 in goede staat 60x31x6cm
Twee 18-19e eeuwse messing tabaksdozen, rechthoekig met zilveren naamschild, en gegraveerd ovaal, met figuren en tekst 11-12cm Cond:G
Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G
Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm