This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Vier maal Chinees porselein
Result: 160 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws

Plateel karaf
Starting price 30 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

Servies, Freiberg
Result: 25 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Result: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...

2 Imari vazen
Result: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø

Imari bord
Result: 15 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

Perzische dubbelkruik
Starting price 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Bronzen beeld, handen
Result: 70 EUR

Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G

Chinees dekselpotje
Result: 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1800 met florale gedraaide decors, en zilveren monturen in goede staat . H12 cm

Bronzen beeld, paard
Starting price 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Starting price 180 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G

Servies Duitsland A.W.
Result: 80 EUR

Duits porseleinen servies 2e helft 20e eeuw gemerkt AW handbeschilderd met roze floraal decor bestaande uit: theepot, 10 kop en schotels, 2 melkkannen, suikerpot, bonbonschaaltje, theecomfort 4 bloemv...

Vaas, Höchst
Starting price 30 EUR

Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G

Beeld/lamp, Smit
Starting price 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

2 Samac beelden
Starting price 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Result: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G

Beeld, boogschutter
Starting price 650 EUR

Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G

Chinese vaas met rode draken
Starting price 2.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rode draken Cheng Lung gemerkt Quing Dynastie, in goede staat 37x19ø Cond:G

niet te koop

Droste cacao servies
Result: 70 EUR

Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G

Perzisch tapijt
Result: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G

Grote pers
Result: 110 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368

2 Perzische tapijten
Result: 20 EUR

Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.

2 Karaffen + 6 glaasjes
Result: 30 EUR

Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm

4 Delen kristal, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R