This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Zwarte etagere tafel
Starting price 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Spiegel met geëtst glas
Starting price 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Result: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

Schilderij C.Koppenol
Starting price 250 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Kurt Bartel
Result: 100 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Starting price 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G

Bureautje in de Engelse stijl
Result: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

Zilveren breidophouder
Starting price 60 EUR

Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G

Gouden ring met jade
Starting price 300 EUR

Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55

3 Chinese vazen
Result: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

Zilveren kruithoorn
Result: 50 EUR

Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G

Chinees bord
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

Grote blauw/witte vaas met krijgers
Starting price 5.000 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm

Eikenhouten kist met snijwerk
Starting price 150 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G

C. van de Hart
Starting price 400 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Schilderij Rusland
Starting price 2.500 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Barok Commode wortelnoten
Result: 150 EUR

Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm

Hanger met barnsteen
Result: 70 EUR

Mooie zilveren choker met grote barnsteenhanger, 925/000. Staafjescollier met daaraan een grote ovale hanger met barnsteen, gezet in een gladde rand. Hanger 8x4 cm. Collier 60 cm

Commode
Starting price 250 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm

Gouden ring met amethist
Result: 150 EUR

Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.

Lederen oren-zetel
Result: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

2 Zilveren strooiers/lepels
Starting price 100 EUR

Twee zilveren suikerstrooiers, 835/000. Een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde bak met opengewerkte waaiers en halve mannen. Voorzien van een gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking...

Zilveren strooilepel
Starting price 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde bak haaksteel met aan het eind een vrouwekopje en bekroond met staande haan Mt G vd Dussen Schoonhoven Jl Y 1908 31gr 6x12cm Cond:G

Porseleinen figurengroep
Starting price 30 EUR

Figurengroep 2e helft 20e eeuw, licht beschadigd 10,5x12x8cm Cond:R