Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm
Mooie zilveren choker met grote barnsteenhanger, 925/000. Staafjescollier met daaraan een grote ovale hanger met barnsteen, gezet in een gladde rand. Hanger 8x4 cm. Collier 60 cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R
Twee zilveren suikerstrooiers, 835/000. Een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde bak met opengewerkte waaiers en halve mannen. Voorzien van een gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking...
Antieke 835/000 zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde bak haaksteel met aan het eind een vrouwekopje en bekroond met staande haan Mt G vd Dussen Schoonhoven Jl Y 1908 31gr 6x12cm Cond:G
Figurengroep 2e helft 20e eeuw, licht beschadigd 10,5x12x8cm Cond:R