Aparte antieke thermometer omstreeks 1900, voorstellende een man met cello staande op albasten voet(figuur compositiemetaal) 18cm Cond:G
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G
Oude bronzen tafellamp voorstellende vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm.
Antiek bronzen Jugendstil inktstel omstreeks 1900 met 3 zittende uilen(ongesigneerd) 8x28x12,5cm Cond:G
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Twee antieke barokstijl kandelaren met restpolychrome omstreeks 1900 of ouder (gestoken vurenhout) 70cm Cond:G
Antieke plated Jugendstil dekseldoos met edelhert decor omstreeks 1900 in goede staat 8x23x15cm
Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G
Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R
Art Nouveau ijzeren schaal met matglazen schaal ca. 1910 in goede staat 17xø21cm.
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm
Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.
Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm
Tien delen design van ijzer met o.a: 7x Norway design (Olaf Josf?), 3x Germetco Sweden. Onder andere: schalen, kandelaren en een bureauset (2e helft 20e eeuw) 8-24cm. Cond.: G
Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G
Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
Twee oude antieke Cloissone vazen met drakendecor, fijne kwaliteit(vaas iets beschadigd bovenrand) 25,5x12ø Cond:R/G
Antieke Chinese metalen verwikkelde theebus(gemerkt) omstreeks 1900 met pagode en havendecor, in goede staat 11x10x6cm
Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.
Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G
Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G
Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G
Oude Chinese snuffbottle rode lak met florale en visdecors, in goede staat 7-5cm
Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G
Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm
Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoos met boulle inleg en bronzen grepen (stukjes Boulle missen) 14x35x24cm Cond:R/G
Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G
Perzische met been belijmde en beschilderde(goud) dekseldoos omstreeks 1900 met houtintarsia(binnenkant vakverdeling en velours) dekselknop mist, en een stukje intarsia weg. 9x31x31cm Cond:R/G
Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R
Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G
Prachtige grote ingelegde Jugendstil kist omstreeks 1900 met mooi intarsia werk, diverse houtsoorten, in goede staat 18x30x16cm Cond:G
Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G
Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G
Frans 19e eeuws theekistje met twee originele porseleinen flacons, 1 stop beschadigd, verder in goede staat, met goud en handbeschilderd, figurendecor, 13.5x16x11cm Cond:G
Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G
Twee antieke bijbels: 1x grote bijbel ca. 1900 "Holy Bible, old and new testament Browns Family Bible" met koperen sluitwerk en 1x 17e eeuwse bijbel "Biblia De Oantsche H. Schrifture in 's Gravenhage,...
Oude Duitse Schlingen scheerset in etui met zeven messen, omstreeks 1920 met ivoor imitatie heften, in goede staat 4x18x11 Cond;G
Antieke bijbel 1818 met diverse bijbelse gravures in originele band(1e pagina gelijmd) 7,5x15x8,5cm Cond:R/G
Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm
Hollandse 18e eeuwse statenbijbel door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht, met originele leren band en bronzen beslag met diverse gravures, 12x38x25cm Cond:R/G
Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G
Antiquarisch Duits boek, platen die neue Heilmethode omstreeks 1900 in goede staat 7x15x22cm